top of page
aboutheader.jpg

Hakkımızda

Simülasyon Kavramına Yönelim

Simnotion İle hayatın her alanında simülasyonun etkilerini gözlemliyoruz. Geliştirdiğimiz teknolojiler ile insanın daha önce gitmediği yerlere gitmesini sağlıyor ve teknolojinin yeni çağında bu hareketin bir parçası olmayı hedefliyoruz.

Simnotion oyuncuları oyunun içine ışınlayan bir girişim. Sanal ve arttılmış gerçeklik kullanarak oyunculara daha önce tatmadıkları bir oyun deneyimiz sunuyoruz.

Sistem VR teknolojisi kullanarak aynı anda 6 oyuncunun geniş alanlarda gerçekçi oyun deneyimi edinmesini sağlayan bir sistemdir. Haptik silah kontrolcüleri ile oyuncular gerçek silah deneyimini yaşamaktadırlar.

Simnotion-Webicin.jpg
ustadam1_3x.png
solaltkadin1_3x.png
sagkadin2_3x.png

Haptic Controller

Sensörlü Kurşun Sürgü Sistemi ve Gerçekçi Geri Tepme özellikli realistic silah kontrolcü.

Kablosuz
Sırt Çantası

Ayarlanabilir Kayış Yapısı ile 2 x 15600 Mah Pil ömrü ve bu sayede 4 Saat Oyun Süresi. Kablosuz kesintisiz eğlence

Kablosuz görüntü aktarımı Wifi ile çalışan dünyadaki ilk 1000M2 menzilli VR Simülasyon sistemi. 

VR Headset

Sistem Nasıl Çalışıyor?

Yüksek özelliklere sahip sunucu sistemi ile aynı anda 6 oyuncuya VR oyuncu desteği verilebiliyor. Kullanıcılar bu sayede sırt çantası taşımak zorunda kalmıyorlar. Tüm işlemler merkezi sunucuda işlenerek oyuncunun gözlüğüne çok düşük gecikme oranlarıyla iletiliyor.

Kablosuz oyun sistemimiz sayesinde ağır sırt çantalarına ihtiyacınız yok. Oyuncular küçük bir sırt çantası içerisinde sadece pil ve hafif elektronik kart ile gerçekçi oyun deneyimi edinebiliyorlar. Bu sayede ağırlık yüzünden çabuk yorulma ve oyun deneyiminin kalitesinin düşme riskini bertaraf ediyoruz. 

Durmayan Ar-ge
Faaliyetleri

sean-do-EHLd2utEf68-unsplash.jpg

Hermes, bilgiyi insanlara aktarmaya çalışırken ona sürekli denemesi ve sonuç için çalışması gerektiğini anlatmıştı. pozitif hedeftir, ulaşması zor ancak sonucu güzeldir. bir şeyleri yok etmek çok kolaydır. Biz sürekli üretmek istiyoruz. 

Bu nedenle hiç bitmeyen bir AR-GE hedefi ile yola çıktık.

Bu sayede geniş alanda Wifi ile çalışan dünyadaki ilk 1000M2 menzilli VR Simülasyon sistemini geliştirdik. 

bluetooth_3x.png
wifi_3x.png

Merkezi Hizmet Sunucusu

Haptik
Silah
Kontrolcü

Wifi
ACC
Point

Merkezi Hizmet Sunucusu

Oyun

bottom of page